
Модел LV От Lucky Miner минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 3 TH/s за консумация на енергия от 50W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.16 |
| Електричество | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| печалба | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.63 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Производител | Lucky Miner |
| Модел | LV |
| Също така известен като | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Освобождаване | May 2026 |
| Размер | 109 x 99 x 45mm |
| Тегло | 370g |
| Ниво на шума | 38db |
| Захранване | 50W |
| Интерфейс | WiFi 2.4G |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |